KENDİ ELEKTRİĞİNİZİ ÜRETİN, KÂRÂ GEÇİN !

Kendi elektriğinizi kendiniz mi üretmek istiyorsunuz ?

​Her ay ödediğiniz elektrik faturaları yıllık karınızın önemli bir kısmını götürüyor mu ?

Her sene yapılan elektrik zamlarından kurtulmak mı istiyorsunuz ?

​Rakiplerinize karşı bir adım öne mi geçmek istiyorsunuz ?

O halde neden kendi elektriğinizi kendiniz üretmiyorsunuz ki ?

 

ELEKTRİK FATURASI ÖDER GİBİ TÜRBİN ve PANEL SAHİBİ OLUN

Toprak-Su Enerji’nin sağladığı finansman desteği sayesinde, aylık nakit akışınızı değiştirmeden ve de ekstra bir bütçe ayırmadan kendi elektriğinizi üretin, böylece her ay ödediğiniz elektrik faturalarını size geri dönüşü olan akıllı bir yatırıma dönüştürün.

 

GÜNEŞ SİZİN İÇİN IŞILDASIN, RÜZGAR SİZİN İÇİN ESSİN, SU SİZİN İÇİN AKSIN…

EPDK tarafından hazırlanan ve 21 Temmuz 2011 tarihinde 28001 sayılı resmi gazetede yayımlanan yönetmelik ile isteyen herkes 500kW’a kadar kendi ihtiyacı olan elektriği üretebilir.

​Toprak-Su Enerji, Lisanssız Elektrik Üretimi konusunda üç farklı yenilenebilir enerji kaynağı olan Güneş, Rüzgar ve Su’yu sizin için elektriğe dönüştürüyor.

Lisans almayı ve de şirket kurmayı gerektirmeyen bu yönetmeliğin hükümlerine göre ister elektrik tüketen küçük bir işletme sahibi olun isterse büyük bir fabrika sahibi olun kendi elektriğinizi kendiniz üretebilir ve fazlasını da şebekeye satabilirsiniz.

Geliştirmiş olduğunuz ya da bizim sizin için geliştireceğimiz HES  ( hidroelektrik ), RES  ( rüzgar ) ve GES ( güneş ) projesi ile vakit kaybetmeden başvuru yapabilir ve mümkün olduğunca erken işletmeye geçebilirsiniz. Kendi elektriğinizi kendiniz mi üretmek istiyorsunuz o halde Hemen Bize Başvurun !